Paide Avatud Noortekeskus ja Skatepark

Haldusreformi järgselt Paide linnas paiknev Paide Avatud Noortekeskus ja Skatepark on mõeldud noortele vanuses 7.-26. eluaastat.
Noortekeskuses saavad noored oma vaba aega veeta, suhelda eakaaslastega, omandada teadmisi ja oskusi.
Noortel on võimalik korraldada omaalgatuslikke tegevusi ning neid aitab seejuures noorsootöötaja.

Kõik noortekeskuses toimuvad tegevused on noortele tasuta ja avatud osalusega.

Meie noortekeskuses on võimalus mängida Xboxi, vaadata filme, osaleda digitunnis või õpitubades ja koolitustel, saab mängida erinevaid lauamänge, lauajalgpalli, piljardit ja lauatennist.
Skatepargis saab sõita rulaga, tõukerattaga, bmx-ga, rulluiskudega. Rendime ruume koolituste, sünnipäevade jt sündmuste korraldamiseks.

Kaasame ja julgustame noori kaasa rääkima, osalema ja algatama sündmusi ja projekte. Noor saab anda sisendeid keskuse töö korraldamiseks noorteaktiivis, otsekontaktis või läbi küsitluste.

Koolivaheajal osalevad noored erinevates tegevustes, popid on “noorteka-öö” ja väljasõidud.

Suvevaheajal saavad noored tööd teha ja vaba aega veeta töömalevas. Malevlaste peamisteks tööülesanneteks on heakorratööd, abitööd teeninduses, talutööd.

Vastavalt olukorrale ja vajadusele rakendame mobiilset noorsootööd suhtlemisel noortega internetis või noorte kogunemiskohtades, kaasame noori erinevatesse loovust arendavatesse digiväljakutsetesse.

Noortekeskus annab oma panuse  kogukondlikele ettevõtmistele nagu helkuripuu, helkurikõnd, lastekaitsepäeva tähistamine, „Ehe ruum“ Paide linnaruumis.
Teeme koostööd kohalike ettevõtete ja asutustega, mille raames on välja töötatud erinevad üritused nagu liikumisüritus õues “Püüa P.A.N.K. kinni!”.

Noortekeskus on kogukonna praktika läbiviimise kohaks gümnasistidele ning tööks noortega noorsootöö ja sotsiaalvaldkonna tudengitele.
Pakume rahvusvahelise vabatahtlikku teenistuse võimalust meie keskuses.

Meie noortekeskuse suur väärtus on sise-skatepark, kus saab aastaringselt harrastada ekstreemspordialasid: saab sõita rulaga, tõukerattaga, bmx-ga, rulluiskudega.
Skatepargis toimuvad tõukeratta ja parkuuri treeningud. Vajadusel laenutame rula, tõukeratast ja kiivreid.
Meie keskuse sise-skatepargis saab korraldada suurüritusi aastaringselt (näiteks toimus meil Simple Session 2020 eelvoor). Skateparki on võimalik kasutada tasuta noortekeskuse avatud aegadel, muudel aegadel on eraldi kokkulepped ja hinnad.

Rohkem tegevusi ja fotosid üritustest sotsiaalmeediast:
https://www.facebook.com/PaideANK/
https://www.instagram.com/paideavatudnoortekeskus/

Kontaktid:

Maarja Loorits

Noorsootöötaja

E-post: maarja@paideank.ee

Info:

Aadress:

Ruubassaare tee 5, PAIDE 72720

Avatud:

T-R: 14.00 – 19.00
L: 12-18
Suletud E ja P