Anna Noortetuba

Haldusreformi järgselt Paide linnas paiknev Anna Noortetuba on mõeldud 7.-26. aastastele noortele. See on mõnus vaba aja veetmise koht, kus noortel on võimalus osaleda erinevatel sündmustel, ise korraldada omaalgatuslikke tegevusi ning seejuures aitab neid noorsootöötaja. Anna Noortetuba asub Anna Vaba Aja Majas.

Kõik noortetoas toimuvad tegevused on noortele tasuta ja avatud osalusega.

Noortetoas saavad noored suhelda eakaaslastega, on mitmeid atraktiivseid mänge ja vahendeid: piljard, lauatennis, lauajalgpall, õhuhoki, Xbox, WildEst, sõita saab tasakaaluliikuritega.
Lisaks on meil palju arendavaid ja strateegilisi lauamänge, mis pakuvad põnevust nii noortele kui vanematele.

Noorte hulgas on populaarseks saanud 2 x kuus toimuv kokandusring, kus julgustame noori ise köögis toimetama, tegema lihtsamaid sööke ja loomulikult räägime tervislikust toitumisest, prügi sorteerimise tähtsusest, keskkonna hoiust.

Meil on välja kujunenud ühised traditsioonilised tegevused ja seda tihti koostöös Anna Vaba Aja Majaga, tähistame vastlapäeva, munadepühi, noortetoa sünnipäeva, jõule.

Koolivaheaegadel oleme külastanud erinevaid RMK matkaradu. Populaarne on õhtust hommikuni kestev “Noorteka öö”, kus põnevust pakub aardejaht õues, palju erinevaid mänge nii sees kui väljas ning lõpuks on ühine filmi vaatamine.
Noortele meeldib korraldada võistlusi piljardis, õhuhokis ja lauajalgpallis.

Suvevaheajal saavad noored tööd teha ja vaba aega veeta töömalevas. Vastavalt olukorrale ja vajadusele rakendame mobiilset noorsootööd suhtlemisel noortega internetis või noorte kogunemiskohtades, kaasame noori erinevatesse loovust arendavatesse digiväljakutsetesse.

Rohkem tegevusi ja fotosid üritustest sotsiaalmeediast:
https://www.facebook.com/ANNA-VABA-AJA-MAJA-208965445843767

Kontaktid:

Kaja Aunpuu

Noorsootöötaja

E-post: kaja@paideank.ee
Tel: 5344 6451

Info:

Aadress:

Kanarbiku tee 4, Anna

Avatud:

T: 16.00–20:30
K, N: 15.00–19:30
R: 15.30–20.30